tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Bezpečnostní dveře FESTA 4E

Cena dveří od 11 300,- Kč

 

 
festa f4

8x aktivní čep - zasouvá se do zárubně při zamčení klíčem.

2x pasivní čep - zasouvá se do zárubně při zavření dveří.

Vestavěná ocelová mříž a ocelový plech zabraňují vniknuti i při proražení nebo prosekání dveří.

Panoramatické kukátko

Systém odolný proti vylomení, odvrtání, rozlomení, vyhmatání planžetou.

Rozvorový systém zabrání v dostatečné míře roztažení zárubní a následnému otevření dveří.

Ocelové čepy zabraňují vyražení a vysazení dveří.

Výplň dveří zajistí zvukové i tepelně izolační vlastnosti dveří.

Dolní variabilní lišta umožňuje zkrácení dveří.

Dveře jsou vhodné do stávajících kovových i nových speciálních zárubní.

Výrobní štítek s uvedenou bezpečnostní třídou a výrobním číslem dveří.

Hmotnost dveřního křídla:  dle provedení 55 až 60 kg.

 

Certifikát

Ceník

 

Bezpečnostní vchodové dveře FESTA jsou vyráběny do stávajících zárubní, bez nutnosti jejich složitého bourání a přezdívání. Dveře umíme vyrobit i do křivé, prohnuté či zkřížené zárubně. Před vlastní výrobou zárubeň pečlivě zaměříme.

 

Popis dveří FESTA 4E:

Bezpečnostní dveře FESTA se vyrábí již od roku 1991. Bezpečnostní vchodové dveře FESTA 4E jsou vyrobeny z ocelového jeklového roštu (mříže) a ocelového plechu. Rošt je povrchově upraven deskami DTD s povrchovou úpravou CPL (vysoce odolný laminátový povrch). Uvnitř jsou bezpečnostní dveře FESTA vybaveny protihlukovou a tepelně izolační vložkou. V případě potřeby protipožárního provedení dveří, vyrábíme bezpečnostní protipožární dveře FESTA 5B. Ve většině případech instalujeme bezpečnostní dveře FESTA jako vstupní vchodové dveře do bytu v paneláku nebo jako vchodvé dveře do bytu v bytových domech.

V bezpečnostních vstupních dveřích FESTA je použit rozvorový zámek LOCKSYS. V základním provedení mají dveře 8 aktivních čepů. Na přání zákazníka mohou být bezpečnostní dveře FESTA vybaveny dalšími 4 aktivními přídavnými čepy, případně dalšími pasivními čepy nebo přídavným zámkem pro montáž přídavného kování. Do bezpečnostních dveří FESTA montujeme především bezpečnostní vložky Multlock nebo EVVA/GUARD délky 65mm s ozubeným kolem. Bezpečnostní vložku chrání bezpečnostní kování, na dveře FESTA montujeme většinou kování českého výrobce Rostex. Rozvorový zámek ovládá aktivní čepy, které zamykají 3x v místě zámku, 1x do horní části zárubně, 1x v zadní části zárubně u prostředního pantu a 3x v přední části zárubně u podlahy. Další možností je aktivní zamykání do podlahy, případně v místě nad kováním v přední části zárubně. Uzamykací čepy mají průměr 10 mm. Dále jsou bezpečnostní vchodové dveře FESTA osazeny na straně pantů dvěma pasivními čepy o průměru 8 mm. Ke dveřím FESTA nabízíme různá příslušenství, jako jsou kukátka, dveřní prahy, řetízky a podobně. Bezpečnostní dveře FESTA vyrábíme do klasických zárubní šířek 60, 70, 80, 90cm, výšky 197cm a to do stávajících kovových nebo nových speciálních zárubní. V případě stávající zárubně se před výrobou dveří zárubeň pečlivě zaměřuje. Dveře jsou pak vyrobeny přesně dle zaměřené stávající zárubně. Nová ocelová zárubeň se dodává včetně předvrtaných otvorů pro aktivní a pasivní čepy.

BAREVNÉ PROVEDENÍ DVEŘÍ

 • BUK

  Buk

 • DUB

  Dub

 • ORECH

  Ořech

 • OLSE

  Olše

 • TRESEN

  Třešeň

 • BILA

  Bílá

 • SEDA

  Šedá

Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.