tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Bezpečnostní dveře FESTA 4E - pro nebytové prostory bez požadavku požární odolnosti

Cena dveří od 15 500,- Kč

 

 
festa f4

8x aktivní čep - zasouvá se do zárubně při zamčení klíčem.

2x pasivní čep - zasouvá se do zárubně při zavření dveří.

Vestavěná ocelová mříž a ocelový plech zabraňují vniknuti i při proražení nebo prosekání dveří.

Panoramatické kukátko

Systém odolný proti vylomení, odvrtání, rozlomení, vyhmatání planžetou.

Rozvorový systém zabrání v dostatečné míře roztažení zárubní a následnému otevření dveří.

Ocelové čepy zabraňují vyražení a vysazení dveří.

Výplň dveří zajistí tepelně izolační vlastnosti dveří.

Dolní variabilní lišta umožňuje zkrácení dveří.

Dveře jsou vhodné do stávajících kovových i nových speciálních zárubní.

Výrobní štítek s uvedenou bezpečnostní třídou a výrobním číslem dveří.

Hmotnost dveřního křídla:  dle provedení 55 až 60 kg.

 

Certifikát

Ceník

 

Bezpečnostní dveře FESTA 4E jsou vyráběny do stávajících zárubní, bez nutnosti jejich složitého bourání a přezdívání. Dveře umíme vyrobit i do křivé, prohnuté či zkřížené zárubně. Před vlastní výrobou zárubeň pečlivě zaměříme.

 

Popis dveří FESTA 4E:

Bezpečnostní dveře FESTA se vyrábí již od roku 1991. Bezpečnostní dveře FESTA 4E jsou vyrobeny z ocelového jeklového roštu (mříže) a ocelového plechu. Rošt je povrchově upraven deskami DTD s povrchovou úpravou CPL (vysoce odolný laminátový povrch). Uvnitř jsou bezpečnostní dveře FESTA vybaveny tepelně izolační vložkou. Ve většině případech instalujeme bezpečnostní dveře FESTA 4E jako dveře do nebytových prostorů, kde není požadována požární odolnost. Pokud máte požadavek na výměnu nebo dodávku vchodových bytových dveří, vyrábíme a dodáváme bezpečnostní protipožární dveře FESTA 5B.

V bezpečnostních vstupních dveřích FESTA je použit rozvorový zámek LOCKSYS. V základním provedení mají dveře 8 aktivních čepů. Na přání zákazníka mohou být bezpečnostní dveře FESTA vybaveny dalšími 4 aktivními přídavnými čepy, případně dalšími pasivními čepy nebo přídavným zámkem pro montáž přídavného kování. Do bezpečnostních dveří FESTA montujeme především bezpečnostní vložky Multlock nebo EVVA/GUARD délky 65mm s ozubeným kolem. Bezpečnostní vložku chrání bezpečnostní kování, na dveře FESTA montujeme většinou kování českého výrobce Rostex. Rozvorový zámek ovládá aktivní čepy, které zamykají 3x v místě zámku, 1x do horní části zárubně, 1x v zadní části zárubně u prostředního pantu a 3x v přední části zárubně u podlahy. Další možností je aktivní zamykání do podlahy, případně v místě nad kováním v přední části zárubně. Uzamykací čepy mají průměr 10 mm. Dále jsou bezpečnostní vchodové dveře FESTA osazeny na straně pantů dvěma pasivními čepy o průměru 8 mm. Ke dveřím FESTA nabízíme různá příslušenství, jako jsou kukátka, dveřní prahy, řetízky a podobně. Bezpečnostní dveře FESTA vyrábíme do klasických zárubní šířek 60, 70, 80, 90cm, výšky 197cm a to do stávajících kovových nebo nových speciálních zárubní. V případě stávající zárubně se před výrobou dveří zárubeň pečlivě zaměřuje. Dveře jsou pak vyrobeny přesně dle zaměřené stávající zárubně. Nová ocelová zárubeň se dodává včetně předvrtaných otvorů pro aktivní a pasivní čepy.

BAREVNÉ PROVEDENÍ DVEŘÍ

 • BUK

  Buk

 • DUB

  Dub

 • ORECH

  Ořech

 • OLSE

  Olše

 • TRESEN

  Třešeň

 • BILA

  Bílá

 • SEDA

  Šedá

Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.