tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Jeden z důvodů proč si zabezpečit byt bezpečnostními dveřmi

Většina z nás se ve svém životě už setkala se zlodějem. Každá oběť zlodějů přitom zažívá mnoho ne zrovna příjemných pocitů, když objeví vzniklou škodu.

zlodejPomineme-li finanční stránku věci, máme vztek, cítíme bezmoc, lítost, někdy i vinu („kdybych já byl opatrnější“). Je to naprosto pochopitelné, vždyť jsme přišli o naše hodnotné věci, ke kterým máme osobní, někdy nevyčíslitelný vztah. Pokud nám zloděj způsobí škodu v našem vlastním bytě, přidává se další problém - následný pocit ohrožení. Však psychologové dobře vědí, že většinu lidí po vykradení bytu trápí psychické problémy. Byl totiž narušen jejich soukromý prostor. Někdo cizí jim vysypal věci ze šuplíků, vyházel prádlo ze skříně, přehraboval se v krabici se starými dopisy. Vzal jim soukromí a místo toho nastolil nejistotu a strach. Někdy si ovšem za tyto stavy můžeme sami svým chováním. Už jenom nevybíraná a tím pádem „přetékající“ schránka na dopisy. A jaké další podmínky zlodějům připravujeme my sami? Dostanou se do bytu snadno, rychle a tiše, nebo to po nějaké snaze radši vzdají? Zejména dveře u panelákových, nebo i těch zděných domů z padesátých let jsou přímo lákadlem zlodějů, vždyť ne nadarmo se jim říká „papíráky“.

Řešení se nabízí celá řada. Od jednoduchých úprav, které změní jejich bezpečnostní charakter: dveře se dají oplechovat, vybavit několika zámky s bezpečnostním kováním, případně vyrobit do stávajících ocelových zárubní bezpečnostní dveře na míru, které splňují bezpečnostní požadavky akreditované zkušebny a mají bezpečnostní atest. Veškeré úpravy dveří se dají provést během jediného dne, bez nutnosti bourání a dalších souvisejících stavebních úprav.

Nechcete se stát jednou z mnoha obětí stále se zvyšující se kriminality? V době, kdy se spousta nepřizpůsobivých občanů připisuje do děsivých kriminálních statistik? Rádi Vám v tom pomůžeme. Stačí se rozhodnout a zavolat nám a zástupce firmy Vás navštíví a nabídne možná řešení, aby byl Váš spánek klidnější.

Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.