tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

O nás

Bezpečnostní vchodové dveře FESTA, svou historií sahají až k roku 1991

Jako první byla vyráběna nástavba FESTA, která se montovala na původní dveře – výrobce pan Jiří Rydvan z Mostu. Těchto nástaveb se v souběhu s výrobou bezpečnostních dveří vyrobilo přes 18.000 kusů. Od roku 1992 se ve spolupráci pánů Emila Houšky a Jiřího Rydvana začaly vyrábět bezpečnostní vchodové dveře FESTA F2, konstrukce s ocelovou mříží, bez rozvorového systému. Těchto dveří se vyrobilo přes 5.000 kusů. Od roku 1994  začal pan Emil Houška vyrábět bezpečnostní dveře FESTA 4E a od roku 2003 se dostaly do výroby i protipožární bezpečnostní dveře FESTA 5B.  Za 28 let  působení firmy, se vyrobilo přes 15.000 bezpečnostních dveří FESTA. Bezpečnostní vchodové dveře FESTA průběžně procházejí  technologickým vývojem, aby byly splněny bezpečnostní a požární požadavky. Bepečnostní dveře se montují všude tam, kde je potřeba zajistit ochranu majetku proti stále více se rozšiřujícím případům vloupáním. Ve většině případech jsou bezpečnostní dveře FESTA instalovány především jako vstupní vchodové dveře do bytu v paneláku nebo jako vchodové dveře do bytu v bytových domech.

Současný výrobce dveří FESTA - firma Ing. Přemysl Nigrin montovala bezpečnostní dveře FESTA ve spolupráci s panem Emilem  Houškou a Jiřím Rydvanem od roku 2004. Od roku 2010 jsme s panem Emilem Houškou intenzivně spolupracovali a v roce 2013 jsme (z důvodu důchodového věku původního výrobce dveří FESTA pana Houšky) celou výrobu převzali. Od konce roku 2013 jsme jedinými výrobci bezpečnostních vchodových dveří FESTA. Veškerá výroba dveří probíhá ve vlastních dílnách firmy v Lomu u Mostu. V tradici výroby, dodávek a montáží bezpečnostních dveří FESTA tedy úspěšně pokračujeme.

 

Fotografie provozovny rok 1992

provozovna 1992 small

Fotografie provozovny rok 2017

provozovna 2014 small
Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.