tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Bezpečnostní desatero

 

10Zamykejte vchodové dveře, i když jste doma! Nezamčené dveře se dají celkem snadno otevřít.  A i ty nejkvalitnější bezpečnostní dveře, pokud nejsou zamčené, neplní svou deklarovanou funkci.

Neotvírejte neznámým návštěvníkům!  Před otevřením dveří se vždy se ujistěte, kdo na vás klepe nebo zvoní.

Nebuďte lhostejní ke svému okolí!  Všímejte si neobvyklého chování, nepouštějte do domu cizí osoby a zamykejte i hlavní vchodové dveře do domu. V případě podezření z trestné činnosti informujte policii. Tato Vaše pozornost se Vám jednou může vrátit.

Chraňte si své klíče od bytu! V případě ztráty klíčů, vyměňte bezodkladně bezpečnostní vložku ve svých dveřích.

Bezpečnostní kartu ke dveřní vložce si pečlivě uschovejte! Mějte na paměti, že se podle karty dají přidělat náhradní klíče.

Před odchodem z domova zkontrolujte, zda máte zavřená všechna okna včetně balkonových dveří.

Vybírejte pravidelně poštovní schránku! Plná nevybíraná schránka svědčí o vaší nepřítomnosti a láká bytové zloděje.

Pokud odjíždíte pryč, nastavte si na dobu své nepřítomnosti automatické rozsvěcování světel, nebo automatický radiobudík. Dále se můžete domluvit se svými příbuznými nebo přáteli, aby Vám při zalévání květin také vyvětrali. Občas otevřená okna,  mohou  „tipaře“ znejistět.

Nechlubte se na veřejnosti o svém majetku! Nevíte, kdo cizí vás může slyšet a dát tip bytařům.

Nesdílejte na různých sociálních sítích své plány ohledně cestování!  Bytaři dnes také surfují na internetu a hledají, kde by mohli zaútočit.

Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.