tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Pár rad před dovolenou

Chcete se vrátit do prázdného bytu a veškeré zařízení kupovat znovu?

dovolenaNábytek nepatří mezi nejlevnější zboží, za léta pěkně podražil a do nového zařizování bytu se pouštět nechcete, když už jednou zařízen byl. Proto myslete na to, že bytoví zloději si dovolenou nevybírají. A vy teď pomalu balíte kufry, abyste za pár dnů vyrazili na dovolenou. Využijte těch několika málo dnů a popřemýšlejte: Co vás přijde levněji? Nové vybavení bytu anebo zajištění proti vniknutí zlodějů?

Policisté varují:

Zloději jsou si dobře vědomi toho, že se byty ve městech v době dovolených vyprazdňují a jejich chuť dostat se dovnitř a nabrat si pořádný lup roste. Vaše „papíráky“ (staré bytové dveře, jak se jim lidově říká) s obyčejným hliníkovým nebo bakelitovým kováním zloděje přímo lákají. To v době rozsáhlé kriminality, jejíž součástí je i velký počet vloupání do bytů, pro vás vytváří nebezpečné riziko. Co proti tomu můžete dělat? Obrátit se na profesionálního dodavatele bezpečnostních dveří.

My doporučujeme:

Nechte si vyrobit bezpečnostní dveře na míru. Dveře splňující požadavky akreditované zkušebny ověřené bezpečnostním atestem. Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat a doporučíme to nejvhodnější řešení, které zajistí bezpečí vašeho domova. A po nainstalování nových bezpečnostních dveří Vám rádi popřejeme příjemnou a klidnou dovolenou.

A ještě dáme několik rad jako bonus:

  1. Před odjezdem zkontrolujte, zda máte zavřená všechna okna (včetně ventilaček)
  2. Zamkněte balkonové dveře
  3. Nezatahujte rolety
  4. Nařiďte si na určitý čas automatický budík či automatické rozsvěcování osvětlení v bytě (aby hraní rádia a světlo v pokoji či pokojích vytvářelo dojem, že jste přítomni)
  5. Přátele nebo sousedy, jímž důvěřujete, požádejte o pravidelné vybírání poštovní schránky

A před odjezdem ještě otázka:

Komu tedy dáte přednost? Odborníkovi na bezpečnostní dveře nebo zlodějům?

Joomla SEF URLs by Artio

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.